Find en forhandler nær dig

Herunder finder du alle forhandlere af NMF-produkter. De er spredt over hele Danmark, og enkelte befinder sig i udlandet. Se, om der er en tæt på dig.

  • Jylland
    Abena | Egelund 35, 6200 Aabenraa | 7431 1818 | www.abena.dk
    B2B Supply | Bugattivej 5a, 7100 Vejle | 4026 9990 | www.b2bsupply.dk
    Basic Clean | Aalborgvej 32, 9575 Terndrup | 7022 2123 | www.basicclean.dk
    Clean Care A/S | Indkildevej 2C, 9210 Aalborg SØ | 9634 1300 | www.cleancare.dk
    CM-Nordic | Liselund 33, 9000 Aalborg | 6170 2617 | www.cm-nordic.dk
    CR Trading A/S | Holmskovtoften 3, 8340 Malling | 8693 1569 | www.crtrading.dk
    Ditlev Jørgensen's Eftf. | Rosenkrantzgade 22, 8000 Århus C | 8613 4677 | www.ditlevj.dk
    Fnugfri Holstebro | Struervej 8, 7500 Holstebro | 9742 0320 | www.fnugfri.dk
    Fnugfri Vejle | Nørrebrogade 8, 7100 Vejle | 7582 1580 | www.fnugfri.dk
    JEFA Clean ApS | Stenhuggervej 9-11, 6710 Esbjerg | 2139 0970 | www.jefaclean.dk
    Jysk Kemi Service A/S | Gl. Struervej 50, 7500 Holstebro | 9740 3133 | www.jyskkemi.dk
    Kappers Agentur | Albuen 28, 6000 Kolding | 7550 5872 | www.billigkoste.dk
    KLARTEK ApS | Lundøvej 49, 7840 Højslev | 9753 7111 | www.klartek.dk
    Knud E. Dan A/S | Håndværkervej 3, 7120 Vejle Vest (Idé-Kemi) | 7581 5622 | www.knudedan.dk
    Konceptline ApS | Klamsagervej 2-4, 8230 Åbyhøj | 2294 4660
    MN Handel v/Mogens O. Hansen | Højlund 29, 8700 Horsens | 6114 2630 | www.mh-handel.dk
    MultiLine A/S | Alsvej 14, 8940 Randers SV | 7010 7700 | www.multiline.dk
    Nilfisk Cleaning Center | Danmarksgade 16, 7000 Fredericia | 7593 3787 | www.cleaning.dk
    NOWAS A/S | Tinghøjvej 3, 9670 Løgstør | 9867 7878 | www.nowas.dk
    Polisan | Gartnerivej 26, 7500 Holstebro | 9740 1030 | www.polisan.dk
    Rengros ApS | Håndværkervej 15A, 9000 Aalborg | 7230 1718 | www.rengros.dk
    RV-Unique ApS | Kometvej 5, 6230 Rødekro | 7366 1204 | www.rvunique.dk
    Special-Butikken Ribe A/S | Industrivej 6, 6760 Ribe | 7542 3288 | www.sbribe.dk
    Støvsugerbørsen Esbjerg | Skolegade 51, 6700 Esbjerg | 2722 2261
    Støvsugerbørsen Kolding | Låsbygade 33, 6000 Kolding | 7552 1915 | www.sugeshoppen.dk
    Støvsugerbørsen Varde | Lerpøtvej 4, 6800 Varde | 7522 2261 | www.sugeshoppen.dk
    Thy Clean I/S | Jens Søndergaards Vej 9, 7500 Holstebro | 2169 5655 | www.thy-clean.dk
    Toprent A/S | Niels Bohrs Vej 34, Stilling, 8660 Skanderborg | 7015 5575 | www.toprent.dk
    Varde Engroslager/P.C. Trading | Jeppe Skovgaards Vej 7A, 6800 Varde | 7522 0990 | www.vardeengroslager.dk
    Vestergaard Nustrup | Skolevej 9, 6500 Nustrup | 7487 1260 | www.vestergaardnu.dk
    VTK A/S | Dandyvej 5b, 7100 Vejle | 7582 3977 | www.vtk.dk
  • Fyn
    B Company | Billedskærervej 16, 5230 Odense | 2135 9170 | www.bcompany.dk
    BB Teknik & Miljø ApS | Egestubben 12, 5270 Odense N | 6618 2484 | www.bbteknikogmiljo.dk
    Nalle | Klokkestøbervej 18, 5230 Odense M | 6612 0390 | www.nalle.dk
    RIBO ApS | Søndersøvej 148, 5462 Morud | 4215 2627 | www.ri-bo.dk
  • Sjælland
    ALL-CLEAN ApS | Holbækvej 5, 4293 Holbæk | 2240 4144 | www.all-clean.dk
    Bunzl Distribution Danmark A/S | Greve Main 30, 2670 Greve | 7015 7400 | www.bunzl.dk
    Carl Ras A/S | Mileparken 31, 2730 Herlev | 4485 5511 | www.carl-ras.dk
    Clean Supply A/S | Fabriksparken 10A, 2600 Glostrup | 4343 4455 | www.clean-supply.dk
    Cleanstep ApS | Følager 2, 2500 Valby | 3246 1060 | www.cleanstep.dk
    Cleanxpert ApS | Blegdamsvej 78, 2100 København | 7022 2233 | www.cleanxpert.dk
    CM Supply A/S | Bådehavnsgade 12, 2450 København SV | 7020 1610 | www.cmsupply.dk
    Dania Nova ApS | Nyholms Alle 32, 2610 Rødovre | 3641 5101 | www.danianova.dk
    Ecolab Europe | Høffdingsvej 36, 2500 Valby | 3615 8585 | www.da-dk.ecolab.com
    FR Kemi ApS | Tåstruphøj 36, 4300 Holbæk | 5943 5503 | www.fr-kemi.dk
    HUMA.dk ApS | Industrigrenen 21, 1.sal, 2635 Ishøj | 7040 4500 | www.huma.dk
    Knud E. Dan A/S | Lunikvej 40, 2670 Greve | 4369 2422 | www.knudedan.dk
    MultiLine A/S | Kirkebjergvej 17, 4180 Sorø | 7010 7700 | www.multiline.dk
    Nordical A/S | Mejeribakken 6 A-B, 3540 Lynge | 7020 2442 | www.nordical.dk
    Papirladen ApS | Gartnervej 5, 4684 Holmegaard | 5556 3100 | www.papirladen.dk
    Prime Products ApS | Møllehaven 10, 4040 Jyllinge | 7022 7720 | www.primeproducts.dk
    Rengøringscentret A/S | Naverland 1A, 2600 Glostrup | 3887 4950 | www.r-c.dk
    Sæbe Compagniet ApS | Vesterlundvej 5-7, 2730 Herlev | 7027 4545 | www.saebecompagniet.dk
    SvaneRen | Slagelsevej 13, 4291 Ruds Vedby | 7023 1017 | www.svaneren.dk
  • Nykøbing Falster
    Colourplus - Nykøbing F. | Skovalléen 48, 4800 Nykøbing F. | 5485 1485 | www.colourplus.dk
    EVL-Industricenter ApS | H.P. Jensensgade 18, 4800 Nykøbing F | 5482 1300 | www.evl.dk
  • Samsø
    Rengøringscenter Samsø | Smedegade 1, 8305 Samsø | 8659 1313
  • Norge
    Boss Europe AS | Verpetveien 48, 1540 Vestby | +47 9080 6070 | www.boss-europe.no
    PLS Norge AS | Varnaveien 30 B, 1523 Moss | +47 4000 1458 | www.plsnorge.no
  • Sverige
    Estell AB | Solängsvägen 2-4 352 50 Växjö | +46 (0) 771-80 80 85 | www.estell.nu
    Ikaros Cleantech AB | Sofiedalsvägen 1, 238 37 Oxie | 238 37 Oxie +46 (0) 40-54 2250 | www.ikaros.net
    Nordic Cleanware AB | Stenyxegatan 25B, 213 76 Malmö | +46 (0) 40-29 3830 | www.cleanware.se
  • Finland
    Novakari Oy | Hämeentie 44, FI-00500 Helsinki | +358 097 552600 | www.novakari.fi
  • Slovakiet
    Agromont Nitra, spol. s r.o. | Južná 7, 949 11 Nitra | +37 7720141-2 | www.agromontnitra.sk